Flambované banány

No vida.
do včerejška jsem paní Hogenovou neznal. podle reakcí a Facebooku ji ale jinak znají všichni, většina už ji prokoukla a kromě diskutujících na profilu Petra Viziny ji naprosto nezávisle tepe i bývalý kolega Martin Groman na serveru Aktuálně, prosím pěkně, zde

dneska už si to pouštět nebudu, jak někoho oprávněně, naprosto nezávisle a velmi trefně doktor Groman tepe, jsem již slyšel mnohokrát.

počítám, že se časem ukáže, že jsem se buď nechal strhnout skvěle vedeným a otevřeným rozhovorem. A nebo mám na paní mnohem mírnější nároky, než pan doktor a jiní lidé. Možná právě proto, že o ní jinak vím houby. Nebo je prostě paní super a doktor se zase nechal rozčílit. Což mu nesvědčí. Stýská se mi po něm. Byl to super kolega. A jeden z nelepších šéfů, co jsem v životě měl. Dá-li, třeba ho letos o prázdninách konečně zase navštívíme.

kromě výše řečeného Martin taky skvěle vaří. Jeho žena taky.


tak pak, nad grilem s flambovanými banány na závěr opulentního večera, nebo možná při kávě podávané poté, můžeme podiskutovat, jak že to teda vlastně nakládá ta paní Hogenová.

A s toutou lahodnou představou se s vámi milí čtenáři pro dnešek loučím. Flambované banány, přatelé

Komentáře nejsou povoleny.