Takový veselý pondělí

Ahoj brácho…
Páteční koncert v Akropoli, i ten sobotní v Kabinetu Múz, byly jako bungeejumping. Jako když mě tehdy Paris vytáhl na hácích vysoko nad přejasnou Prahu. Jako ty lítací sny, který se mi zdávaj, co pamatuju.

Brno byl opravdovskej koncert, tancování na hraně, můžeš vyhrát a taky můžeš zahučet jako zeppelin, zasvítit a dodoutnat ve tmě.
Akropole byla oslava.  Oslava toho, že jsme naplnili ten krásnej prostor, že přišli naši milí, že jsme všechno nakonec stihli, že jsme udělali ty tři nový písničky, že se to povedlo nahrát a že pan Linhart přinesl spoustu kamer, o kterých ale nikdo nevěděl a tak nebyl nervózní. Akropole byl let v řídkejch mracích, jízda na velkým, důstojným, hlasitým a pravda, opravdu rozzářeným, nadšeným Zvířeti jménem Podzim. Opravdová jízda mezi zlatejma konfetama a těma rozzářenejma očima. Ve správnej moment, na správným místě.

V tuhle chvíli to asi neumím popsat líp. Bylo to úplně výjimečný.
I mezi těma mnoha výjimečnejma zážitkama mýho dospělýho života.
Bylo to fakt velký. Na konci jsem si ale řikal, že mi tam chybíš ty. Jak jsme se pak přesunuli do Vlkovy a kecali, pak spali u nás. Už ani nevim, jestli skřípals zubama.

4 komentáře u „Takový veselý pondělí“

  1. Mrzí mě, že jsem to prošvihnul, ale doufám že stihnu po novém roce zase nějakýho Kitchena. A tím myslím jak budbu, tak hlavně tebe
    Jo a někdy když spím a sem řádně opilej, tak zvedám pravou ruku. Dělal jsem to už i dříve, ale tady na Zelandu se mi to po úrazu ramene docela zintenzivnělo. Někdy se probudím akorát v čas, abych ji na maličkou chvilku viděl jak se po něčem natahuje a nebo na něco ukazuje… a pak spadne

    Pozdravuj za mě holky

  2. Ahoj, byl jsem v Brně a byla to moc pěkná výhra a několikrát jsme tam svítili snad úplně všichni a pak já jsem z toho dodoutnával ještě několik hodin a bylo to krásné dodoutnávání. Každopádně nikdo nezahučel… A pro mě osobně jeden z nej koncertů letošního roku.

Komentáře nejsou povoleny.